אודות רועי פרץ

מעל 25 שנה רועי פרץ חי את המושג להשתפר כל יום מהיום שלפני.
בתור לוחם MMA בינלאומי, רועי טס בכל העולם, התאמן ולמד מהגדולים ביותר.

רועי היה סקרן מה מאפיין אותם ומה הדרך שלהם להצלחה ללא פשרות!
מאוד מהר רועי הבין שיש קשר גדול בין המנטליות שלנו לבין הפעולות שלנו ביום יום, בין אם זה בתחרויות, עם המשפחה, בזוגיות ובעסקים. בתור מאמן אומנויות לחימה , ומאות תלמידים במהלך השנים, שהשיגו את המטרות שלהם. רועי אימן ומאמן יחידות מיוחדות של כוחות הביטחון, ספורטאי על מענפי ספורט שונים, אנשים עם בעיות משקל ובמיוחד עזר למאות ילדים, נשים וגברים לחזק את הביטחון העצמי.
הסוד של רועי להצלחה של מתאמניו והיכולת להניע אותם לפעולה חיובית והשגת המטרות שלהם, 

הוא חיזוק הרוח והנפש ולא התמקדות בפן הפיזי בלבד. 

על מנת להגיע לתוצאות וביצועי על, לא מספיק לעבוד רק על מה שרואים מבחוץ, חובה לעבוד על מה שקורה אתנו בפנים.

לפני מספר שנים כשראה רועי את התוצאות של שיטת האימון המנטלית על המתאמנים, דווקא בחיים האישיים שלהם, החליט רועי לקחת את זה לשלב הבא וללמוד מה בעצם הדבר הזה שגורם לאנשים להצליח? מה מונע מהם להצליח? למה יש המון אנשים מוכשרים שלא מצליחים לממש את הפוטנציאל החבוי בהם? מדוע יש כאלה שאפילו לא מודעים לעוצמה שבהם? ומאז רועי השתתף בסדנאות, קורסים, הרצאות של גדולי המנטורים בארץ ובעולם, בנושא פיתוח אישי, NLP, העצמה ועוד…
בשנים האחרונות רועי מעביר הרצאות וסדנאות למוסדות, חברות וארגונים ומסייע לאנשים בליווי אישי. דרך סיפורו האישי והמרתק וסגנונו הייחודי, רועי לוקח את מי שבאת מוכן למסע חוויתי תוך כדי מתן כלים פרקטיים לשינוי ושדרוג החיים שלהם ושל בני משפחתם.
רועי עדיין ספורטאי פעיל ומאמן בעל מספר סניפים בארץ. בשנים האחרונות רועי מקדיש המון מזמנו להרצאות וסדנאות בכל הארץ רועי מאמין בכל לבו שהשמים הם הגבול, אנו אלו שצריכים להאמין בזה. רועי מלא בעשייה ובתשוקה בלתי פוסקת ויותר מכל,רוצה להעביר וללמד את מי שבאמת מוכן להשקיע בעצמו ורוצה להוציא מעצמו את הגרסה הטובה ביותר שלו, ללא פשרות!